(096) - 521 - 84 - 85

Психолог, психотерапевт з напрямків групового психоаналізу та дитячо-юнацької психотерапії, канд. пс. н., доцент завідувач кафедри психології УКУ,

Детальніше

Психолог, психотерапевт за напрямками: психоаналіз, дитячо-юнацька психотерапія, робота з ПТСР, дітьми-сиротами; котерапевт навчальних проектів, член УСП, директор музею ім. С. Крушельницької.

Детальніше...

Лікар-психіатр вищої категорії, психотерапевт, завідувач відділенням львівської психіатричної лікарні, 13.06.1958 р. народження закінчив Львівський медичний інститут у 1983 році за спеціальністю  педіатрія.

Детальніше...

 

Дитячий психіатр, лікар вищої категорії, писхотерапевт з напрямків: дитячо-юнацька психотерапія, системно-сімейна психотерапія, пре- та принатальна психологія, танце-рухова терапія.

Детальніше...

 

Завідувач обласним центром дитячої психотерапії та сімейного консультування, психіатр вищої категорії, психотерапевт з напрямків: сімейно-системна психотерапія, дитячо-юнацька психотерапія, пренатальна психотерапія, член УСП.

Детальніше...

Психолог, спеціаліст в області індивідуального та сімейного консультування, дитячої та юнацької психотерапії, ТРТ, член УСП, викладач ЛІЕТ.

Детальніше...

Лілея Квасниця-Амбіцька народилася 8 липня 1960р. у м. Львові. У 1982р. закінчила Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва,

Детальніше

Борисова Оксана Олександрівна народилася 16 червня 1965 року у м. Львові у родині відомих скульпторів.

Детальніше

Лікар-психотерапевт 2-ої категорії, працює у напрямку гештальт-психотерапії та дитячо-юнацької психотерапії

Детальніше...