(096) - 521 - 84 - 85

Шановні колеги!

Українська спілка психотерапевтів
секція дитячо-юнацької психотерапії
Український Інститут дитячо-юнацької психотерапії
та психологічного консультування
Центр психології, психотерапії та особистісного росту «Живана»

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі супервізійних та інтервізійних семінарів.

До участі запрошуються практикуючі психологи, спеціалісти різних психотерапевтичних напрямків, шкільні та дошкільні психологи, студенти психологічних спеціальностей, соціальні працівники, вчителі, вихователі, медичні працівники.
Участь у семінарах сертифікується та зараховується по програмі підготовки на отримання членства в Реєстрі психотерапевтів УСП та Євросертифікату.

 

Супервізійні та інтервізійні семінари проводяться кожної третьої суботи місяця.

Ведучі:
Католик Галина, завідувач кафедри психології в УКУ, доцент ЛНУ ім.Івана Франка, керівник секції дитячо-юнацької психотерапії УСП, Голова Українського Інституту дитячо-юнацької психотерапії та психологічного консультування, член EАP та OEKIDS, супервізор, психотерапевт з напрямків груповий психоаналіз та дитячо-юнацька психотерапія.

Нартікова Мар'яна, завідувач Львівським обласним центром дитячої психотерапії та сімейного консультування, психіатр та психотерапевт вищої кваліфікаційної категорії, психолог, психотерапевт з напрямків: системнj-сімейна психотерапія, дитячо-юнацька психотерапія, пренатальна психотерапія, супервізор за напрямком дитячо-юнацька психотерапія, відео тренер, член УСП.

Тихобаєва Галина, директор музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові, психолог, психотерапевт за напрямками: психоаналіз, дитячо-юнацька психотерапія, інтервізор, ко-терапевт навчальних проектів з дитячо-юнацької психотерапії, член УСП.

Додаткова інформація (реєстрація, вартість участі, місце проведення):
Білик Марта +38 (096) 521-84-85
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прохання зголошуватись завчасно!